Strona główna » Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

  1. Na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie klientowi przysługuje prawo wymiany bądź zwrotu towaru w terminie 14 dni, liczonych od dnia dokonania zakupu danego towaru. Aby dokonać wymiany bądź zwrotu towaru, klient musi posiadać oryginalny paragon zakupu lub fakturę.

  2. Zwrotowi bądź wymianie podlega towar zakupiony na odległość, który nie nosi żadnych śladów użytkowania, nie został w żaden sposób uszkodzony ani pobrudzony. Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu towaru zakupionego w siedzibie przedsiębiorstwa.

  3. W przypadku nie spełnienia przez towar powyższych wymogów  lub zgłoszenia przez klienta żądania zwrotu lub wymiany po upływie terminu określonego w pkt. I, Sprzedawca ma prawo odmówić przyjęcia takiego towaru.

  4. Wymiana towaru realizowana jest jednorazowo do 14 dni od zakupu na podstawie paragonu, na produkt w tej samej bądź wyższej cenie.

  5. Klient może dokonać zwrotu bądź wymiany towaru zakupionego w siedzibie firmy lub przy użyciu firmy kurierskiej na swój koszt. Ze zwrotów wyłączone są produkty tworzone pod indywidualne zamówienie klienta - namioty z nadrukami, szable z grawerem

  6. Towar przeceniony nie podlega zwrotowi.

     


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu